استفاده از کفش ایمنی بهشتیان مدل چلنجر تجویز یک پزشک برای درمان درد معده یک فرد بیمار

اگر در معرض خطر افتادن اجسام هستید به کفش ایمنی بهشتیان مدل چلنجر با کلاهک نیاز دارید این کفش ایمنی دارای محافظ پنجه می باشد که معمولاً از استیل ساخته می شود.

اگر در اطراف مواد منفجره یا سایر مواد بسیار واکنش پذیر یا قابل اشتعال کار می کنید، احتمالاً به کفش های عایق الکتریکی به عنوان ویژگی ESD نیاز خواهید داشت.

کفش کار رسانای الکتریکی به جلوگیری از الکتریسیته ساکن کمک می کند بدون این احتیاط، الکتریسیته ساکن روی بدن شما به راحتی می تواند مشتعل شود و باعث آتش سوزی یا انفجار شود.

جوراب های ابریشمی، پشمی و نایلونی را نباید در این نوع محیط های کاری یا با این نوع کفش ها پوشید، زیرا این مواد الکتریسیته ساکن نیز تولید می کنند.

کفش

به عنوان مثال کفش ایمنی آرک لونا با پنجه استیل و کفش ایمنی آرک نوا با پنجه کامپوزیت از جمله کفش های ایمنی هستند که می توانند ضربه 200 ژول را تحمل کنند.

اجسام نوک تیز در کف محل کار خطرات جدی برای کارکنان به همراه دارد. اجسام تیز مانند میخ یا پیچ می توانند کف کفش های معمولی را سوراخ کرده و به پای شما آسیب برسانند.

کفش ایمنی مقاوم در برابر اشیاء (اصطلاحاً با کفی ضد میخ) شامل یک صفحه فولادی است که در وسط زیره قرار می گیرد و از خطرات ناشی از پا گذاشتن بر روی اجسام تیز محافظت می کند تمامی کفش های ایمنی آرک را می توان با صفحه ضد ناخن سفارشی کرد.

برخی از کفش های کار محافظت بیشتری در امتداد متاتارس (قسمت بالای پای شما) دارند اگر تا به حال چیزی را روی پای خود ریخته اید، می دانید که چقدر می تواند برای پای شما خطرناک باشد.

هر کاری که شامل ماشین آلات سنگین، بارهای سنگین یا شرایط خطرناک باشد ممکن است نیاز به استفاده از چکمه های متاتارسال داشته باشد.